Co Děláme

Naše široké spektrum služeb obsahuje následující oblasti

KONZULTACE V OBLASTI TKÁŇOVÝCH ZAŘÍZENÍ

Právní poradenství od renomovaných právníků
Zprostředkování konzultační činnosti na Státním ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL)
Řešení závažných nežádoucích události a reakcí
Zaškolení zapojených osob
ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY - Zpracování dávek na zdravotní pojišťovny, pomoc s tvorbou opravných dávek
Realizace projektů IVF klinik legálním způsobem - "To,že někdo něco nedělá, ještě neznamená, že to nepovoluje zákon."

KONTROLA KVALITY - AUDITY

Nastavení auditů dle požadavků SÚKL (dle platné legislativy) a požadavků vedení společnosti
Certifikovaní auditoři
Audity v oblasti: - práce tkáňových zařízení dle požadavků platných zákonů – správná výroba praxe
Software
GDPR (nastavení systému, zaškolení zapojovaných osob)
Funkčnost tkáňových zařízení dle platných zákonů ČR
Zprostředkování ISO auditů dle požadavků klinik
Bezpečnost práce (BOZP) Požární ochrana (PO)

KVALITY MANAŽMENT

Nastavení kvality manažmentu (QM) na míru tkáňového zařízení
Aktualizace QM dle novelizací zákonů
Zaškolení interního QM
Služby externího QM
Vytvoření systému řízené dokumentace

Klinika na Klíč

Od Vaší myšlenky až k pacientům


Spolupracujeme s těmi nejlepšími:

 • Nikon

  Nikon - špičkové mikroskopické technologie ve službách lidského pokroku a umělého oplodňování obzvlášť, poskytující dechvyrážející výsledky, koneckonů Nikon byl i u vzniku ovečky Dolly.

 • Eppendorf

  Eppendorf je přední společností v oblasti biologických věd, která se zabývá vývojem a prodejem nástrojů, spotřebních materiálů a služeb pro oblast manipulace ...

 • GEP Prague

  Společnost GEP Prague vznikla na základě odborníků z oboru IVF, marketingu, tourismu a svojí práci odvádí s maximální péčí, flexibilitou, svědomitostí, a hlavně s pozitivním výsledkem. Spektrum služeb – od vyhledání a zaškolení personálu, koordinátorů léčby, přes služby převážně zahraničním pacientům, (jako letištní transport, ubytování, asistence během pobytu v Praze, volnočasové aktivity a mnoho dalšího) až k zajištění právních služeb a marketingu.

 • Vitek

  Kdo tedy jsem? Kde je mé místo při focení? Dlouho jsem nemohl přijít na to, jak vlastně fotím. Nedokázal jsem to popsat. Dodnes před každým focením cítím jemnou nervozitu. Jak se však začne fotit, vše opadne a je to příjemné setkání dvou lidí. Podobnou nervozitu pak pociťuji při otevírání nafocených snímků. Říkám si: „…bude to tam?“

 • medax

  Společnost MEDAX Systems s.r.o.Hlavním produktem společnosti je modulární informační systém SmartMEDIX® pro zařízení v zdravotnické či sociální sféře. SmartMEDIX® nachází uplatnění od malých ordinací přes větší zařízení poliklinik, specializovaných zdravotnických či sociálních zařízení až po nasazení jako expertní systém ve vybraných oborech.

 • ave

  Společnost AVe-comp. s.r.o. Dlouhodobě spolupracuje se společností Medax Systems s.r.o, při řešení systémových integracích lékařských aplikací a jejich následnou správu. Jako moderní a dynamická společnost nabízí nekonvenční přístup ke klientům, znalosti moderních technologií a individuální přístup k jednotlivým zákazníkům i projektům.

 • TQ

  Společnost TQ Systém s.r.o. vznikla v roce 1998 s cílem poskytovat služby v oblasti zavedení systému a přípravy na certifikaci dle norem ISO a procesního modelování. V současnosti se vedle celé řady dalších norem ISO zabývají i komplexním servisem v oblasti Bezpečnosti práce a Požární ochrany (BOZP a PO).

 • Spad

  Hlavním cílem je dlouhodobé poskytování špičkové laboratorní medicíny, udržení a budování kvalitních vztahů se spolupracujícími lékaři a zdravotnickými zařízeními. Komplexnost zajišťují jednotlivá oddělení centrálních laboratoří – imunologie, sérologie, klinické biochemie a mikrobiologie, hematologie, toxikologie, lékařské genetiky a oddělení instrumentálních metod. SPADIA LAB je společnost s českým kapitálem.

 • Spad

  Advokátní kancelář Karla Šebesty se dlouhodobě specializuje na oblast zdravotnického práva a specificky i práva asistované reprodukce. Toto zaměření pak propojuje díky zkušenosti s transakčním právem i se službami v oboru obchodního a občanského práva, zejména nejrůznějšími transakcemi, smluvním a nemovitostním právem, ale i soudními spory převážně se zaměřením na oblast náhrady škody.

 • TMS Prague a.s

  Realizuje investiční záměry podle představ investorů. Provádí projekční práce zaměřené na výstavbu zdravotnických účelových budov, konzultace a interiérové studie v oblasti zdravotnických a laboratorních interiérů, výstavby budov a vybavení interiérů pro seniory.